Audio

Christina Aguilera – Birds of Prey (Reuben Wu Ladytron Remix) – remix udostepniony! || Więcej remixów z Bionic?

W czerwcu Christina wydała album Bionic, który nie zyskał komercyjnego sukcesu, jednak na poziomie artystycznym owszem – kilka piosenek z krążka było chwalonych i wyróżnianych. Najczęściej był to utwór ‚Birds Of Prey’ wyprodukowany przez elektroniczny zespół Ladytron. Piosenka została nawet okrzyknięta ‚najbardziej niedocenionym dziełem muzycznym 2010 roku’ przez australijski dziennik Herald Sun. Dziś możemy przedstawić Wam oficjalny remix tego utworu stworzony przez, a jakże, zespół Ladytron a dokładnie przez Reuben Wu. Wideo poniżej.

Inna informacja, która może ucieszyć fanów Christiny to, fakt, że cała płyta Bionic została zremiksowana! Na forum djricmixshow, forum, gdzie producenci i DJ dzielą się informacjami na temat utworów, pojawiła ciekawa rozmowa. Klimis Ioannidis, jeden z Dj-ów przedstawił listę osób i utworów, które remixowały piosenki Aguilery. Prezentuje się tak

Desnudate – Ralphi Rosario
Glam – DiscoTech
Vanity – Bimbo Jones
Bionic – Nadastrom
Elastic Love – Sticky K
Not Myself Tonight – Gareth Wyn
Vanity – BJ Mix
Birds of Prey – Reuben Wu Ladytron Remix ( powyżej do przesłuchania )
I Hate Boys – Tom Neville

Według niego miała zostać wydana płyta z oficjalnymi remixami, jednak wytwórnia RCA wycofała się z tego projektu. Co ciekawe miał on nastąpić przy współpracy Hed Kandi , house’owej wytwórni. Najprawdopodobniej większość wspomnianych utworów będzie dostępna w sieci, część z nich jest grana w klubach i na przyjęciach ( Desnudate zostało puszczone na przyjęciu W Magazine). Inni Dj’e, którzy włączyli się do dyskusji wyrazili swój żal, z powodu nie wydania płyty. Według wielu z nich remixy brzmią lepiej od niektórych oficjalnych utworów. Klimis Ioannidis wyznał, że podobna sytuacja, między RCA, Christiną i wytwórnią Hed Kandi, miała już kiedyś miejsce.

Co sądzicie o remixie od Ladytron? Chcielibyście usłyszeć resztę remixów?

Aktualizacja: Pojawił się kolejny remix. Tym razem możecie przesłuchać Bobblehead (Tonic Remix) klikając tutaj.

%d bloggers like this: