Fani

‚The Voice’ – pierwsze przesłuchania za nami. Wrażenia fanów i publiczności.

Fani Christiny od kilku dni żyją jej udziałem w amerykańskich programie ‚The Voice’, który ma za zadanie odnaleźć prawdziwe muzyczne talenty, na podstawie – jak nazwa wskazuje – głosu, a nie wyglądu. Artystka na konferencji prasowej wielokrotnie mówiła jak bardzo cieszy się ze swojej nowej roli a także z możliwości usłyszenia tylu młodych, utalentowanych ludzi. Wielbiciele tego typu widowisk powinni być usatysfakcjonowani, bo według fanów Aguilery, którzy wybrali się na przesłuchania i według tych zajmujących miejsca na widowni, program ‚The Voice’ spełnia wszystkie oczekiwania! Kilka osób podzieliło się swoimi wrażeniami i pozytywnymi opiniami.

* W pierwszym odcinku ‚The Voice’ program otworzył występ czwórki jurorów, którzy zaśpiewali znany przebój Gnarls’a Barkley’a „Crazy” [ duet jednego z jurorów Cee Lo ].
* Christina miała swój charakterystyczny, czerwony mikrofon.
* Przy każdym z uczestników każdy z jurorów uważnie wsłuchiwał się w ich śpiew. Według osób zgromadzonych w studiu ‚The Voice’ przyszli bardzo utalentowani wokaliści.
* Pierwsza uczestniczka została ciepło przyjęta przez widownie i jurorów, wybrała Christinę jako swoją trenerkę. Wokalistka wyznała, że dziewczyna ‚była na początku bardzo nieśmiała i zdenerwowana, ale potem przejęła kontrolę nad swoim śpiewem’ zaś sama uczestniczka wyznała, że uwielbia Aguilerę, ma jej każdy album i sama nawet próbowała śpiewać po hiszpańsku. Pod koniec Christina podeszła do dziewczyny i przytuliła ją co, według fanów wyglądało ‚bardzo uroczo’
*Jedna z uczestniczek zaśpiewała piosenkę P!nk ‚Sober’. Po występie dziewczyny, Christina zapytała ‚Czy to piosenka P!nk?’. Gdy uczestniczka przytaknęła, piosenkarka wydobyła z siebie jedyne „Oh..”, jednak ton i wyraz twarzy Christiny wprawił w śmiech publiczność, szczególnie jej fanów.
* Przez cały program Aguilera żartowała i była w dobrym humorze, uważnie wsłuchiwała się w słyszany śpiew. Jedną z zabawniejszych sytuacji był moment, w którym przyszedł uczestnik z charakterystycznym, teksańskim akcentem. Wokalistka zapytała [nie widząc go] ‚czy może zdjąć kapelusz’ a ten go zdjął. Potem z uśmiechem na twarzy, zażartowała czy może też zdjąć spodnie, co wywołało śmiech na widowni.
* Atmosfera jest bardzo dobra, według fanów relacje między jurorami są bardzo dobre, ciągle żartują na swój temat. Gdy w pewnym momencie jeden z jurorów zaczął żartować na temat Cee Loo, ten spojrzał na Christinę i wyznał : „W porządku, jestem piękny niezależnie co mówi”, co było nawiązaniem do hitu wokalistki, ‚Beautiful.”

W naszej galerii umieściliśmy dwa zdjęcia zrobione na konferencji prasowej dotyczącej programu. Możecie zobaczyć Christinę i jurorów siedzących na charakterystycznych, czerwonych krzesłach.

Jak widać na przesłuchaniu było interesująco! Według fanów program jest bardzo dobrze skonstruowany i idea oceniania za głos a nie za wygląd przypadła do gustu. O to kilka newsów od fanów, którzy pojawili się na widowni:

* Podobno Christina była ubrana w piękną czarną sukienkę i czerwone Louboutiny, niezastąpioną czerwoną szminkę i miała delikatny makijaż oczu.
* Między Christiną a Adamem Levinem, wokalistą Maroon 5, jest ‚chemia’ – bardzo często żartują na swój temat a sam Cee Loo wyznał, że ‚powinni być ze sobą’, co wokalistka skwitowała charakterystycznym ‚Ewww…’
* Gdy jedna z uczestniczek zaśpiewała nowy singiel Lady GaGi, ‚Born This Way’, Christina była pewna, że to piosenka Madonny! Ludzie na widowni śmiali się i uśmiechali, ze względu na ostatnie, głośne porównania utworu ‚Born This Way’ do ‚Express Yourself” Madonny. Po występie dziewczyny Aguilera pochwaliła wybór piosenki i powiedziała, że GaGa jest ‚wyjątkową wokalistką’, a Adam Levine wyznał, że dziewczyna zaśpiewała lepiej niż GaGa.
* Między ujęciami Christina śpiewała piosenki Rihanny – „S&M” i „What’s My Name'”.
* Po występie z piosenką ‚Crazy’ Christina omal nie wywróciła się na scenie, ze względu na swoje wysokie obcasy.
* Nowy chłopak Christiny, Matt Rutler był razem z Christiną na nagraniach.
* Wielu fanów liczy, że artystka zaprosi do współpracy nad swoją nową płytą Cee Loo i Adama, bo ‚widać, że dobrze się razem dogadują.’

Co sądzicie o opisanych wrażeniach fanów? Cieszy was, że Christina jest częścią tego programu?

%d bloggers like this: