News

Kolejne przesłuchania za nami – jak Christina sobie radzi jako juror w ‚The Voice’?

Trwa nagrywanie kolejnych odcinków muzycznego programu The Voice, w którym fani Christiny mogą przyglądać się temu jak sobie radzi w nowej roli – jako juror, wokalistka ma za zadanie, za pomocą swojego słuchu, wybrać najlepsze głosy a potem szkolić je do momentu finału. Już wczoraj Wam opisywaliśmy pierwszy dzień nagrań dzięki wypowiedziom fanów zasiadających na widowni. Dziś przedstawiamy Wam kolejne ‚newsy’ przekazane od fanów. Tym razem użytkownik Jermaine (z forum afterLD) opisał swoje wrażenia.

* Christina była ubrana w klasyczną ‚małą czarną’ z ciekawymi paskami. Miała na sobie również dziwne, charakterystyczne, jasno-czerwone obcasy z różnymi gadżetami, które wzbudziły zainteresowanie wśród publiczności. Według fana wyglądały dość niecodziennie.
* Pierwsza uczestniczka zaśpiewała piosenkę Janis Joplin „Piece Of My Heart” i bardzo spodobała się Christinie. Sama dziewczyna wybrała wokalistkę na swojego trenera.
* Inna uczestniczka stanęła przed niezłym dylematem: aż trzech jurorów chciało mieć ją pod swoimi skrzydłami! Christina, Cee Lo i Adam Levine byli poruszeni śpiewem dziewczyny. Ona sama wyznała, że dorastała z muzyką Aguilery, ma jej wszystkie albumy i z ogromną chęcią by ją wybrała, ale obiecała swojemu bratu, że gdy uda jej się wybrać kogoś jeszcze, to dla niego, wybierze Cee Lo. Wybór więc padł na amerykańskiego piosenkarza.
* Do końca programu udało się Christinie być wybraną przez tych uczestników, których chciała mieć pod swoją muzyczną opieką.
* Jeden z uczestników zaśpiewał utwór Johnna Lenona, „Imagine” jednak nie zyskał poparcia u jurorów – żaden z nich nie obrócił krzesła w jego stronę. Jako powód, zarówno Adam Levine jak i Christina, podali, że chłopakowi nie udało się wydobyć tego, co w tej piosence jest najważniejsze. Oboje przyznali, że jest to utwór, którego ‚nie powinno się dotykać’. Wokalistka wyznała, że jest to jej ulubiona piosenka w ogóle i przy okazji zaliczyła małą wpadkę! Przez pomyłkę powiedziała Johnny Legend, a nie Lenon, co wywołało ciche ‚boooo’ wśród publiczności, jednak piosenkarka powiedziała „Hej, hej, hej… to miłe show!”, zaczęła się śmiać a wraz z nią reszta widowni.
* Inna uczestniczka zaśpiewała hit Beyonce „If I Were A Boy” chcąc ukazać w pełni swój wokal i potencjał. Gdy Christina siedziała na krześle, było widać, że nie jest zdecydowana czy jej się podoba czy nie. Nie wybrała jednak dziewczyny. Potem wyznała, że żałuje, że nie wybrała dziewczyny, bo jest słodka i urocza, jednak na tym polega formuła programu – wybierać ze względu na głos a nie ze względu na wygląd.
* Christina zażartowała ze swoich tegorocznych wpadek! Pocieszyła jedną z uczestniczek, mówiąc, że stres potrafi bardzo wiele i że ‚ten kto widział ją w tym roku, wie co ma na myśli.’ Według fana cała sytuacja wyglądała uroczo i publiczność zrozumiała jak czuła się Christina w czasie SuperBowl.
* Kiedy uczestniczka zaśpiewała utwór „Teenage Dream” Katy Perry, Aguilera stwierdziła, że nie było to ‚wokalne wyzwanie.’
* Przez cały dzień kręcenia programu jurorzy byli w świetnych humorach, śmiali się i żartowali.
* Zarówno dziś jak i wczoraj artystce towarzyszył jej 3 letni synek Max i nowy partner Matt Rutler.
* Program jest robiony dość intensywnie – nagrywa się aż 4 odcinki w ciągu dnia!

Przypominamy, że już 26 kwietnia zacznie się nadawie programu ‚The Voice’ w amerykańskiej stacji telewizyjnej NBC.

%d bloggers like this: