The Voice

Christina o The Voice dla Access Hollywood [video]

Portal internetowy accesshollywood.com opublikował video nakręcone podczas konferencji prasowej najnowszego show muzycznego telewizji NBC, The Voice. W zaledwie 3 minutowym wywiadzie Christina odpowiada na pytania dziennikarki na związane zarówno z ogólną koncepcją programu jak i swojej roli w show. Poniżej publikujemy tłumaczenie całego wywiadu oraz wspominane video.

Co przekonało Cię do udziału w programie?
CA: Więc program nosi tytuł The Voice nie bez przyczyny, i kiedy dowiedziałam się jak do ma wyglądać kiedy poznałam ogólną koncepcję, to nie jest tak że ja przychodzę zajmuję miejsce oceniam ludzi i idę do domu, tak naprawdę biorę ludzi pod swoje skrzydła i uczę ich, przekazuję im część swoich doświadczeń i daje im rady z pochodzące z mojego własnego życia i kariery, to coś niesamowitego, na przykład ja przez całe życie chciałam mieć kogoś takiego. I co jest jeszcze fantastyczne to że naprawdę szukamy wyjątkowego głosu, nie oceniasz po raz kolejny tego jak oni wyglądają, jak się poruszają jak wyglądają na scenie, to wszystko ma polegać na tym że czekasz aż ktoś wyjdzie i usłyszysz głos który cię poruszy, wtedy możesz obrócić krzesło i wziąć ją pod swoje skrzydła i trenować ją.

A czy jako trenerzy konkurujecie ze sobą?
Oh tak tylko ja i chłopcy w bokserskich rękawicach (śmiech). Nie, tak naprawdę to będzie na pewno wspaniała zabawa. Interesujące jest to że ja też jestem na gorącym krześle, to podkręca całe show. Jestem ja wokół mnie pozostali chłopcy jeżeli moje krzesło obróci się w tym samym momencie co jednego z nich, wtedy wybór trenera należy do uczestnika. Więc jak mówiłam też siedzę na gorącym krześle i może będziemy próbowali przez to jakoś konkurować ze sobą.

Co sądzisz o pozostałych trenerach?
Są niemożliwi! Sama nie mogę się doczekać tego co będzie się działo, co znów wymyślą siedząc na krzesłach obok mnie. Ale to naprawdę grupa przezabawnych facetów.

%d bloggers like this: