Bionic

Plotka: Fani Christiny oburzeni! Bojkot ‚Not Myself Tonight’ w Kiss.FM…. był ustawiony?

Gdy Christina w marcu zeszłego roku wydała pierwszy singiel Not Myself Tonight z jej czwartego krążka Bionic spotkała się z falą krytyki i oburzenia. Teledysk, w którym wokalistka nosiła lateksowe ubrania i seksowną, czerwoną bieliznę, okazał się być zbyt kontrowersyjny i przyczynił się do kolejnych porównań z Lady GaGą. Ocenzurowana wersja klipu pojawiła się w stacjach telewizyjnych, jednak mimo to był emitowany dość rzadko. Sam utwór również nie zyskał sporego uznania i wiele amerykańskich stacji radiowych odmówiło puszczania go na antenie. Część z nich tłumaczyła się ‚małym zainteresowaniem piosenką’ bądź ‚szybkim spadkiem z listy’. Jak się okazuje nie wszystko jest prawdą. Perez Hilton, najsławniejszy blogger na świecie, który do niedawna krytykował Christinę na każdym kroku, nie szczędząc niemiłych słów, zorganizował czat na żywo, w którym spotkał się z osobami z przemysłu muzycznego. Taki wpis, można było znaleźć na jego blogu :

KLIKNIJ TUTAJ na żywo czat video. Perez jest w posiadaniu informacji na temat stanu przemysłu muzycznego i rozmawia z Martinem Kierszenbaum’em, z Cherrytree / Interscope Records, jedną z osób, która pomogła KOMUŚ stać się międzynarodową gwiazdą a także z Julie Pilat, dyrektorem programu KISS LA Star 98,7 FM, jedną z najpotężniejszych osób w radiu.

Pod tym wpisem blogger napisał, że rozmawiał o takich artystach jak ” Lady GaGa, Justin Bieber, Christina Aguilera, Rihanna, Mike Posner, Travis McCoy, Feist, Robyn, La Roux, Far East Movement, Ellie Goulding, The Noisettes(..)” Zaniepokoiło to fanów wokalistki, którzy nie wierzą w nagłą przemianę Pereza (przypominamy, że Hilton od dłuższego czasu zamieszcza tylko miłe wpisy na temat Aguilery) i są przekonani, że nie wyrażał się pochlebnie o niej. Na największym forum poświęconym Xtinie, afterld zawrzała ogromna dyskusja, szczególnie po wypowiedzi Julie Pilat.

Perez: Jedną z artystek, która była WIELKA, a teraz walczy o swoją pozycję jest Christina Aguilera. Co sądzisz o wybranym przez nią kierunku i co pomyślałaś o jej pierwszym singlu, kiedy został ogłoszony?
Julie: Myślę, że Christina będzie znana, jako jedna z artystek o wspaniałym głosie jednak najważniejsze jest by znalazła piosenkę, która pomoże jej zjednać publiczność. Próbowaliśmy puszczać jej ostatni singiel, ale nie zyskał dobrych odpowiedzi.(…) To, że teraz walczy, nie oznacza, że się skończyła i być może zacznie coś nagrywać wkrótce.

Fani, którzy mieszkają w Los Angeles są wściekli – twierdzą, że stacja Kiss.FM ani razu nie puściła Not Myself Tonight – nie odbyła się premiera utworu, pomimo, że został wysłany do stacji, nie pojawił się na żadnej liście. Podobnie ma się sprawa z drugim singlem, You Lost Me, który praktycznie nie pojawił się w rozgłośni. Dyskusja na forum stała się pretekstem do wymiany uwag i wielu miłośników Christiny jest przekonanych, że to wina Pereza! Blogger jest bliskim przyjacielem Julie Pilat, więc, według fanów, miał wpływ na pozycje singla czy właściwie na jego brak. Za tym stwierdzeniem przemawia fakt, że spotkania i czat odbywał się w domu Hiltona, a także jego jawna nienawiść w stosunku do Christiny. Sprawa została nagłośniona i Claude Kelly, producent i kolega artystki, za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym twitter, zamieścił taki wpis:

Podstępni, nieczyści ludzie cholernie mnie irytują. Karma zawsze zajmuje się nimi na końcu i tak.

Fani Aguilery są zdruzgotani i wciąż dyskutują, wymieniają uwagi i spostrzeżenia w nadziei, że dojdą do czegoś nowego. Zastanawiają się również kim jest ta artystka, która stała się międzynarodową gwiazdą, a o której wspomniał Perez. Wszyscy zgodnie twierdzą, że mowa o Lady Gadze, która zadebiutowała w 2008 roku i do której, od tego momentu była porównywana Christina. Jak się domyślacie porównania i walkę między fanami obu artystek rozpoczął Perez na swoim blogu. To wszystko bardzo mocno nadszarpnęło wizerunek Aguilery jako piosenkarki i jej pozycje w muzycznym świecie.
Radzimy, póki co, podchodzić z dystansem do tego newsa.

%d bloggers like this: