Plotki

Przyjaciele Christiny przerażeni jej zachowaniem!

Według gazety Sun Times, przyjaciele Christiny Aguilery są coraz bardziej zaniepokojeni dziwnym zachowaniem aktorki i piosenkarki!
Jej ostre imprezowanie i nadmierne picie sprawia, że gazety niepochlebnie rozpisują się na jej temat. Osoba współpracująca z Christiną mówi, że jej zachowanie zaczyna robić się niepokojące i wpływa niekorzystnie na jej wizerunek. Sama Aguilera zaczyna zaś wyglądać mizernie. Jakby tego było mało, jej rzekoma bójka z koleżanką z planu – Julianne Hough – również zastanawia ludzi.
Gazeta uważa, że te wszystkie zaburzenia mają swoje korzenie w rozstaniu się Christiny z mężem Jordanem Bratmanem. „Ona zachowuje się zdecydowanie zbyt dziwacznie” – mówią jej znajomi. Nikt jednak nie mówi, że problemy Christiny wymagają rehabilitacji, jednak po tym, jak piosenkarka wylądowała w łóżku aktora Jeremy’ego Rennera, wszyscy zgodnie uważają, że powinna się uspokoić. „Ona jest matką 3-letniego chłopca, musi zacząć zachowywać się bardziej odpowiedzialnie” – mówi jeden z jej przyjaciół.

%d bloggers like this: