Oficjalne

Recenzje Castle Walls.

Dopiero wczoraj najnowsza piosenka T.I i Christiny, Castle Walls w całości ujrzała światło dzienne, a już pojawiły się recenzje utworu! Zapraszamy do zapoznania się z opiniami redakcji kilku stron internetowych.

NeonLimelight

T.I radzi sobie naprawdę nieźle, brzmi tak dobrze jak zawsze, ale prawdziwą gwiazdą tego utworu jest Christina Aguilera, która jaśnieje poprzez zrezygnowanie ze swojego charakterystycznego śpiewu i brzmi bardziej miękko, delikatniej i ponuro, stosownie do klimatu piosenki.

Idolator

Christina Aguilera może czuć się całkiem nieźle ze względu na swój debiutujący w kinach film, Burlesque, powinna jednak czuć się o wiele pewniej dzięki kolaboracji z raperem T.I w pięknym utworze Castle Walls. Kawałek, który pojawi się na płycie T.I No Mercy ma potencjał by stać się hitem na równi z innym hitem producenta piosenki Alexa Da Kid, Love The Way You Lie.
Uwielbiamy ten kawałek, jest dobry dla obojga – Christiny i T.I szczególnie po ostatnich nieciekawych wydarzeniach (rozwody, aresztowania, nieudane płyty).

AOL Radio

T.I wyjaśnia nam, że życie nie jest takie urocze i dobre dla niego, w swojej najnowszej piosence Castle Walls, w której słyszymy surowy wokal Christiny Aguilery. Piosenka wyprodukowana przez producenta Alexa Da Kid, znajdzie się na albumie rapera No Mercy, który ukaże się 7 grudnia. Po 11 miesiącach (ogólnie) spędzonych w więzieniu tekst w piosence nabiera nowego znaczenia, szczególnie zapadający w pamięć refren śpiewany przez Aguilerę.

%d bloggers like this: