Bionic

Sia: „Christina nigdy nie słyszała o Lady Gadze!”

Spór Christina Aguilera – Lady GaGa, który trwa już od 2008 roku (!) napędzany bardziej przez media, niż przez same artystki, podzielił świat fanów i show biznesu na dwa obozy. Jedni są przekonani o tym, że Xtina skopiowała wizerunek debiutującej Germanotty odsunęli się od niej, drudzy zaś, bronili jej, twierdząc, że kopiowanie nie miało miejsca. Sama Aguilera, w 2008 roku zapytana o to czy wie, kim jest Lady GaGa, odparła, że ‚nie bardzo, bo nie ‚siedzi’ w internetowym świecie i nie ma pojęcia czy to kobieta czy mężczyzna’.

Właśnie do tej niedelikatnej odpowiedzi nawiązuje MusicFIX, pytając Sie, autorkę tekstów i ex wokalistkę Zero 7, która współpracowała z Christiną nad Bionic i muzyką do Burlesque, co sądzi o takim przebiegu spraw.

„Prawda jest taka, że zapytałam się Christiny czy słyszała o Lady Gadze, a ona o niej nigdy nie słyszała. Nie jest zaangażowana w takie rzeczy, ona nie słucha popu. W domu to Jordy [ przyszły ‚były mąż’ ] przynosi jej muzykę.”

Pod koniec wywiadu, Sia dodaje:
” (…) teraz kiedy pisałam dla Christiny mam nadzieję, że będe robić to dalej, bo jest cholernie elektryzująca, ale Beyonce jest moją królową.”

%d bloggers like this: