Burlesque

Steven Antin coraz więcej o Burlesce.

Reżyser filmu, w którym Christina zagrała swoją debiutancką rolę zdradza poprzez portal twitter coraz więcej szczegółów. Przez kilka dni dowiedzieliśmy się między innymi, że prace nad montażem wciąż trwają i, że cały film trwać będzie prawie dwie godziny.

Od strony muzycznej wiemy, że Kristen Bell zaśpiewała kilka piosenek w filmie, a Julianne Hough zaśpiewała w samym finale filmu. Steven zdradził również, że Cher ma swoje dwa utwory w filmie, jednak może być ich jeszcze więcej, dwie piosenki są potwierdzone.
Dalej nie wiemy jednak nic o duecie Christiny z Cher. Kilka miesięcy tematu pojawiły się informacje, że owego duetu nie będzie, jednak teraz Antin trzyma wszystkich na dystans i nie chce zdradzić czy najbardziej wyczekiwany przez fanów duet dojdzie do skutku.

Cover Etty James, w którym Christina śpiewa przed pustą widownią – ”Something’s Got A Hold On Me’ jest surowym nagraniem, w filmie będzie wyglądać to zupełnie inaczej.
Wiemy również, że piosenka z udziałem samej Cher, filmowej Tess ukaże się niebawem.

Kolejne informacje dotyczą plakatu reklamującego film, Steven opisał go jako: ‚piękny i elegancki. zdecydowanie klasyczny’ Napisał również, że Cher jest na plakacie. Nie wiemy jednak czy gości na nim sama czy z resztą aktorów.

Pierwszy singiel z Burlesque ukaże się wkrótce podobnie jak video, jednak reżyser wciąż nie zdecydował jaka to będzie piosenka i czy będzie ją wykonywała Cher czy Christina.

Na soundtracku znajdować się będzie około 12 piosenek, być może więcej. Producenci piosenek to: Sam Dixon, Linda Perry, Claude i Tricky, Steve Lindsay i inne osoby, jeszcze niewymienione. Reżyser zdradził, że piosenka, którą słuchać w trailerze nosi tytuł ‚Express’

Ostatnią rzeczą jaką Antin poruszył to promocja filmu. Zapowiedział, że promocja w Europie ruszy w grudniu. Specjalne premiery filmu, na których pojawią się gwiazdy odbędą się między innymi w Los Angeles, Nowym Jorku, Londynie, Berlinie i we Francji. Christina prawdopodobnie pojawi się na wszystkich tych premierach.

Ciekawym pomysłem na promowanie Burleski, będzie specjalne wyemitowany odcinek znanego programu dotyczącego mody ‚Project Runway’. Uczestnicy będą mieli za zadanie uszyć stroje do Burleski.

Nie pozostaje nam więc nic innego na czekania, aż promocja się rozpocznie i film w końcu trafi do kin.

%d bloggers like this: