Burlesque

Kristen Bell o Christinie: „Byłoby mi trudno być dla niej wredną”

Aktorka Kristen Bell znana głównie dzięki swojej roli w serialu telewizyjnym „Plotkara”, partnerująca Aguilerze w filmie „Burlesque” w niedawno udzielonym wywiadzie dla magazynu In Style zdradziła klika szczegółów z pracy na planie ich wspólnego filmu jak i opowiedziała o samej Christinie. „Gdy miałam na głowie [brązową] perukę nie rozpoznawałam samej siebie w lustrze” – stwierdziła pytana o zmianę image na potrzeby „Burlesque” gdzie gra jedną z tancerek w klubie Cher, która z biegiem czasu jest coraz bardziej zazdrosna o rosnące wpływy Ali (w tej roli Christina) na scenie i w końcu zawiązuje spisek przeciwko filmowej koleżance po fachu!

Bell jednak podkreśla w wywiadzie, że atmosfera pomiędzy nią a Aguilerą znacznie różni się od tej, którą prezentują w stosunku do siebie postaci grane przez obie panie w filmie. „W większości scen ja i Christina jesteśmy dla siebie bardzo nieprzyjemne, ale trudno nam było zachować [podczas scen] powagę na twarzach. Zaprzyjaźniłyśmy się ze sobą i byłoby mi trudno być dla niej wredną!”.

Oby dobra atmosfera na planie podkreślana przez tak wiele osobistości ze światka Burlesque przełożyła się na poziom filmu tak wyczekiwanego przez fanów Aguilery.

%d bloggers like this: