News

Dlaczego Aguilera smutną ma twarz?

Większość dziewcząt byłoby zadowolonych z wyjścia w piątkowy wieczór razem ze swoimi koleżankami, ale nie Christina Aguilera. Internetowe wydanie brytyjskiego magazynu Daily Mail skupiło się na niezbyt zadowolonym wyrazie twarzy piosenkarki i 5-krotnej zwyciężczyni nagrody Grammy a główne przesłanie artykułu można podsumować w pytaniu: Dlaczego Aguilera smutną ma twarz?

Podczas ostatniego wypadu Christiny do restauracji BOA (przeczytaj i zobacz zdjęcia) Aguilera nie wyglądała na zadowoloną. Wręcz przeciwnie jej wyraz twarzy był dosyć posępny, nawet nieobecny. 29-letnia gwiazda na pewno wiele wysiłku włożyła w przygotowanie się do wyjścia, włożyła sukienkę Hervé Léger podkreślającą jej kobiece kształty i buty od Louboutina. Zostawiła męża w domu z synem i udała się na dziewczęcy wieczór. Ale z nową płytą „Bionic”, która spadła z list i odwołaną trasą koncertową nie ma się co dziwić, że piosenkarka nie jest zadowolona.

Przez całą noc Christina nie zaszczyciła ani paparazzi, ani obecnym razem z nią ludzi nawet jednym uśmiechem i wydawało się, że miała coś innego na głowie. Od niedawna Christina pracuje nad promocją albumu Bionic, którego sprzedaż nie zadowoliła fanów piosenkarki, ani tym bardziej wytwórni RCA. W USA krążek zadebiutował na 3. miejscu listy Billboard 200 Albums Chart sprzedając się w nakładzie zaledwie 110 tys. egzemplarzy. Nie lepiej jest w Wielkiej Brytanii gdzie płyta zadebiutowała na 1. miejscu z najniższą liczbą sprzedanych kopii a po tygodniu Bionic zaliczyła największy spadek z 1. miejsca w historii Wysp. Następnie anulowano jej trasę koncertową powtarzając w nieskończoność, że piosenkarka potrzebuje więcej czasu na przygotowania, ale doniesienia zza Atlantyku mówią, że prawdziwym powodem odwołania koncertów jest słaba sprzedaż biletów.

Może właśnie dlatego Aguilera smutną ma twarz?

%d bloggers like this: